ELSNER Anti-Aging CLINIC - Klinika Medycyny przeciwstarzeniowej Magdaleny Elsner

ELSNER Anti-Aging CLINIC - Klinika Medycyny przeciwstarzeniowej Magdaleny Elsner

ELSNER Anti-Aging CLINIC Pani Magdaleny Elsner to ekskluzywne miejsce, w którym luksus, odnowa i pielęgnacja harmonijnie się przenikają, by zaprosić Cię do Świata Anti-Aging.

Pojęcie medycyny przeciwstarzeniowej (Anti-Aging) jako dziedziny wiedzy zostało rozpowszechnione początkowo w USA. To tam pionierzy medycyny przeciwstarzeniowej - naukowcy i lekarze dokonali szeregu odkryć związanych z zapobieganiem procesów starzenia. Pojęcie Anti-Aging jest powszechnie znane w Stanach Zjednoczonych Ameryki, w Europie też zdobyło rzesze zwolenników - natomiast w Polsce wciąż nie jest jeszcze tak bardzo popularne - zmieńmy to!

Medycyna przeciwstarzeniowa (anti-aging) obejmuje badania naukowe w dziedzinie medycyny, inżynierii tkankowej, inżynierii genetycznej  poszukując metod leczenia chorób społecznych, takich jak np. rak, choroba Alzheimera. Anti-aging to również pewien obszar w psychologii. Specjaliści tej dziedziny doszukują się umiejętności radzenia sobie ze stresem, bezradnością i starzeniem.

Świat Anti-Aging niesie ze sobą olbrzymi wkład na sferę zdrowego odżywiania, ćwiczeń fizycznych i psychicznych, pielęgnacji skóry, terapii hormonalnej, naturalnej suplementacji. Naukowa część Świata Anti-Aging koncentruje się na spowolnieniu, leczeniu lub odwróceniu podstawowych procesów biologicznych w celu zapewnienia poprawy zdrowia i jakości życia.

Pragnienie młodości zawsze istniało - w każdym czasie i w każdym społeczeństwie. Młodość kojarzy się często z elegancją, zadbaniem, zdrowiem, byciem atrakcyjnym i pięknym. Ślady zmarszczek na czole przeczą temu poglądowi. Dlatego ważne jest, aby mimo pewnych naturalnych niedoskonałości jakie przychodzą z czasem, żyć zawsze w zgodzie ze sobą. I nieważne jakie się ma poglądy, gusta czy wyczucie piękna - każdy z nas ma rację, bo każdy jest inny, inaczej odbiera świat, inaczej definiuje piękno i jego kryteria.